Postovani, imam jedno pitanje koje me jako muci. Decko i ja smo imali odnos, mada to i nije neki pravi odnos, tacnije, ja sam nevina i on je jako malo usao u mene, posto me je bolelo pa smo prekinuli, mada to je trajalo mozda 10-ak sekundi, ali nije svrsio, nego je kad je izvadio jos morao da se samozadovoljava da bi svrsio, da li sam ja trudna?

    Odgovoreno: 17. 06. 2013.

Komentari na pitanje: #117297

    • Poslednju menstruaciju sam imala 27. 05. , a to se desilo 13. 06. , mada meni menstruacije nisu redovne, nekad dobijem na 30. Dan, nekad na 35. , nekad i vise prodje. . .