Postovani imam 33 god i trenutno sam trudna sa cetvrtim detetom i u 10 sam nedelji trudnoce brinu me dve stvari prva ginekolog mi je na pregledu rekao da mi je materica jako spustena skoro da je odmah na ulazu pa me brine kakve to posledice ima na dalju trudnocu da napomenem ne krvarim nemam bolove. Drugo sto me brine cervikalni bris je pokazao da imam bakterijsku vaginozu kako je moj ginekolog na godisnjem a drugi nece da me primi jer nisam hitan slucaj mozete li mi reci koja je terapija najbolja za resavanje tog problema i kako to utice na dosadasnju trudnocu a i na dalji tok trudnoce. Unapred hvala natasa stupar

    Odgovoreno: 17. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Verovatno imate duze vreme upalu grlica materice (cervicitis) , koja nije sanirana, na zalost ne mogu vam preporuciti terapiju bez pregleda, insistirajte da vas pregleda drugi ginekolog.