Imam 36 godina i policisticne jajnike, pila sam klomifen da izazovem ovulaciju, medjutim folikul mi je puko pre nekcije pregnil posle toga sam imala odnose, zanima me zasto me posle 2 dana mnogo bole jajnici posle ovulacije, to mi traje vec nekih 5, 6, dana taj bol, imali tu sanse da sam ostala trudna, ili moze li klomifen da reaguje posle ovulacije da su mi ciste jos izasle pa me jajnici bole, zanima me vase misljenje??

    Odgovoreno: 16. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Razlicite su prakse u nacinu primeni clomifen-a, javite se vasim ginekologu da vas pregleda uz, da proveri da li su vam cisticni janici, ako bude vam kasnila menstruacija uradite test za trudnocu.