Pozdrav, imam upalu mokraćnih kanala i desnog bubrega. Dobila sam neke antibiotike, između ostalog i bactrim. Zadnji dan menstruacije mi je bio 28. 05. . Opet sam dobila 13. 06 i trajlo je samo dva dana i to ne baš obilno. Da li treba da se zabrinem, dali je to možda do antibiotika jer su mi drugarice rekle da baktrim može da poremeti organizam? Hvala unaprijed.

    Odgovoreno: 16. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Zaista jos uvek nisam cuo da bactrim moze da poremeti menstrualni ciklus, imace antibiotici nemaju nikakve veze sa menstrualnim ciklusom, savetujem vam da proverite hormonski status.