Postovani, imam problem koji mi se javlja prvi put od kako mi se menstruacija stabilizovala, tacnije kako me je proso pubertet. Javilo mi se krvarenje pre 7 dana i jos uvek traje, i ima ga jako malo braonkaste boje, sa sukrvicom. Pojavilo se 3-4 dana posle menstruacije, koja je inace postala ne redovna i to od januara. Imala sam je 30 januara, pa 21 februara, u martu nisam imala uopste, pa 5 aprila, i opet 23 maja. Ne znam sta se desava, htela sam da idem kod ginekologa ali ne znam da li se moze ici kad imam i to malo krvarenje. Nemam nikakave bolove, niti sam alegicna na nesto, ne pijem nista od lekova sem asprina i to ponekad za glavobolju. Ne znam da li ima neke veze pila sam prosle godine logest tablete i onda sam prestala, jer sam planirala trudnocu. Bila sam na pregledu pre manje od godinu dana uradila papa test i uz zvuk i sve je bilo u redu. Molim vas recite mi sta bi to moglo biti u pitanju? Znam da ne moze nistabez pregleda ali da li je to krvarenje ''normalno''?

    Odgovoreno: 16. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Krvarenje nije normalno, savetujem vam da uradite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa, i prolactin samo 14 dan ciklusa) , uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.