E ovako, da li je normlano da posle prvog seksualnog iskustva vaginalna usna (ne znam kako bih se drugacije izrazila) bude otecena? I da li mi osetimo ako decko svrsi u nas ili ne? Ne bih da pricam sa mojima o tome, jer sam jako mlada i neiskusna. Decko je prvo poceo bez prezervativa, dobio je neki osecaj kako on kaze 'lep' i pazio je da ne svrsi u mene pa je izvadio i stavio prezervativ. On kaze da je siguran da nije svrsio jer ni on ni ja nismo osetili nista. Da li je moguce da se omaklo ili ne?

    Odgovoreno: 16. 06. 2013.

Komentari na pitanje: #117222

    • Da li je moguće ostati u drugom stanju, ako je decku prvi put i imao je bez zastite a izvadio ga je na vreme,devojka nije osetila ništa?