Postovani, primila sam 3 injekcije progesterona depo, svaki drugi dan po jednu. Zbog neredovne menstruacije, koja je kasnila 6 meseci. Poslednju sam primila 17. Maja. Posle 15 dana sam dobila, 1. Juna. . . I trajala je oko 9-10 dana, nikad mi nije bilo toliko dugo. I posle toga su se pojavljivale po neke tackice krvi. 14. Juna me je jako boleo stomak kao kad trebam da dobijem. I ponovo sam dobila. Nisu tackice krvi, nego normalno kao kod redovne menstruacije. Zasto se to desilo?

    Odgovoreno: 16. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa, i prolactin sam 14 dan ciklusa) , da biste dobili pravu dijagnozu i adekvatnu terapiju.