Radila sam bris vagin. Sekreta i cervikalni bris i pokazali su enterococcus - u masi. Ginekolog mi je prepisao fluomizin vaginalete i panklav 625 mg na 8 sati po 1. Veceras sam trebala da stavim poslednju, 6. Vaginaletu, ali sam je izgubila - kao da je isparila?!?! Pa vas pitam hoce li to biti problem, tj. Hoce li mi lecenje biti beskorisno bez te poslednje vaginalete? Unapred zahvalna, ruzica

    Odgovoreno: 15. 06. 2013.
    • Poštovana,
      : ) nije smak sveta, nece biti beskorisna lecenje, mada vam savetujem da kupiti jos jednu kutiju, jer u prinxcipu nije dovoljna jedna kutija.