Postovani, zelim da mi protumacite nalaz. Ginekoloski: pod ekarterima polje eritroplakije. Cervikus cilindrican oko 2cm pokretljiv i neosetljiv. Uterus u avf normalne velicine pokretljiv i neosetljiv. Adneksa obostrano slobodna i neostljiva. Duglas prazan. Uz: nalaz uterusa avf 69x35mm endometijum oko 5mm. Adneksa obostrano uredne eho gradje. Duglas prazan. Nalaz urina: eritrociti 14-16, plococe epitela dosta. Poslednja menstruacija je bila 11. 05. 2013 sto znaci na mi sad kasni, jos uvek je nisam dobila. Molim vas za misljenje. Unapred hvala

    Odgovoreno: 14. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Vas nalaz ukazuje da imate upalu grlica materice (cervicitis) uradite kolposkopski pregkled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, sto se tice menstruacije, uradite test za trudnocu.