Postovani, imam 29 godina i prije 7 mjeseci sam imala mised ab u sedmoj sedmici trudnoce, prosli mjesec smo krenuli ponovo krenuli raditi na bebici, menstrualni ciklusi su mi uglavnom uvijek bili uredni i bez problema, medjutim ovaj mjesec cetri dana prije menstruacije ujutru mi se pojavilo blago krvarenje koje je trajalo kratko i nakon toga potpuno stalo, juce ujutru mi se opet pojavilo svijetlo rozo ali samo nakon sto se obrisem, to sam pripisala dolasku menstruacije koju sam dobila jutros, znaci interesuje me sta bi moglo znaciti to blago krvarenje par dana prije? Unaprijed hvala na odgovoru

    Odgovoreno: 14. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa) , takodje vam savetujem da uradite i kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima. Da biste proverili da li imate upaklu grlica materice (cervicitis) .