Postovani, ako su analiza moje i partnera potpuno u redu iutvrdjeno je da nema nikakvih problema za produzetak porodice, ali ne ide, cak su dve insiminacije bile bezuspesne, moze li postojati neki drugi problem ili moze li zena imati dobre folikule i sve kako treba, a da ne postoje plodni dani u mesecu. I jos jedno pitanje sta se moze uzimati za podsticaj plodnih dana. Hvala unapred. . .

    Odgovoreno: 13. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite hormonski status (fsh, lh, prolsctin, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa) , takodje pozeljno da uradite kolposkopski pregled sa cervikalni ivaginalnim brisevima.