Postovani, vec neko vreme ne mogu da dobijem ciklus bez primoluta ili kontrac. Tab, jos uvek nisam imala odnose. Moj ginekolog ne zna sta je u pitanju. Nalazi krvi, hormona i ultrazvuka su u redu. Da li znate u cemu je problem i sta mi preporucujete? Unapred zahvalna

    Odgovoreno: 14. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite hormonski pregled (fsh, lh, estradil, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa) , da se znalo gde je problem.