Hvala vam puno na odgovoru. Jedino sto muci mene i mog momka je sto nemam simptome pms-a, ne bole me grudi kao obicno, mada mi se desavalo i prije tako a ipak dobijem. Danas me jako boli glava i s vremena na vrijeme osjetim da me zaboli stomak kao da cu da dobijem ali ipak jos uvijek nista. I proslog mjeseca mi je isto tako bilo, imala sam jaku glavobolju prije pocetka menstruacije, ali sad me to sve asocira na trudnocu. Iako ste mi vi rekli da su minimalne sanse da sam trudna, zelim da vas pitam da li je ova glavobolja i povremen bol u donjem dijelu stomaka nekakav znak?

    Odgovoreno: 14. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa i prolactin samo 14 dan ciklusa) , takodje vam zavetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com