Koristim 13 meseci novynette pilule do sada nisam imala nikakvih problema. Ali trenutno smo u kuci svi dobili bakteriju eserihijui. U ponedeljak sam bila kod urologa dobila neke tablete rekao mi dok pijem njih da nemam odnose i da prekinem pilule, ja sam i zelela da napravim pauzu mesec dana. Pilule sam pocela da pijem u petak a prekinula u ponedeljak. Jutros sam se probudila a dobila sam, a menstruacija mi se zavrsila u petak. Zanima me da li je to normalno?

    Odgovoreno: 13. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Normalno je da prokrvarite kad prekinite oralnu kontracepciju, samo ne vidim razlog zasto treba prekinuti uzimanje oralne kontracepcije kada imate e. Coli, a lecite se antibiotikom.