Postovani, u devetom mesecu sam trudnoce, danas sam dobila rezultate vaginalnog i cervikalnog brisa i u oba mi je pronadjen obilan porast proteus mirabilis. . . . . Koliko je to opasno za bebu s obzirom da mi je termin za porodjaj sledece nedelje. . . . ? Unapred hvala!

    Odgovoreno: 13. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Proteus mirabilis, je urinarna infekcija, bez panike, samo se javite vasem ginekologu da vam prepisao adekvatnu terapiju, pijete sto vise tecnosti.