Vec 2 dana imam problem sa jakim svrabom vagine, u pojedinim trenucima cak i bolom, i pojavljuje mi se izrazito bela tecnost po vagini. Nije mi prvi put da se to desava ali nisam isla kod ginekologa na pregled. Treba mi savet kojim preparatom bih mogla da uklonim taj neprijatan bol i svrab. Unapred zahvalna na odgovoru.

    Odgovoreno: 13. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregleda sa cerikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com