Zdravo, potrebno mi je strucno misljenje. . Zadnji put sam dobila 20-og aprila ove godine, 13-og maja su mi pocele mucnine. Radila sam test i on je negativan, na ultra zvuku nema nista, ne znam sta mi se desava i zasto nemam. Imam 22 god. . Rezultati sa ultra zvuka su sledeci uterus u avf 72*31*44 cevum prazan e-8. 3 lo 36*21 sa folikul-cistom 19*20 mm do 32*21 duglas prazan. . . . Ne razumem sta ovo znaci i da li je sve u redu sa mnom. .

    Odgovoreno: 13. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Ako ste test za trudnocu uradili posle 20-og maja, onda niste trudni, verovatno imate hormonski poremecaj koji treba ispitati, jer imate cisticne jajnike.