Postovani, imam problem vec duze vreme. . . Imam skoro uvek bolne i otezane odnose, ali uglavnom u pocetku odnosa, tj. Prilikom "ulazenja" polnog organa partnera. . Ne boli svaki put. Nisam nikad imala nikakve probleme tog tipa. Treba nekoliko minuta da uspe, jer i partner i ja osecamo da mi je vagina jako uska, kao natecena, i kao da treba da se "rastegne" pre odnosa. . Kad sam bila kod ginekologa, dr mi je rekla da je zbog pojacanog sekreta i prepisala mi vaginalete polygynax, i posle koriscenja istih, problem se povukao na kratko vreme. Po rezultate jos nisam otisla. Problem mi se desio kada smo partner i ja imali odnos dug skoro 2 sata, pomislila sam da nije mozda zbog toga. . Cak smo i pokusali da nemamo odnose par dana, s obzirom da ih imamo redovno, ali ne menja nista. Poslednji put kad smo imali odnos, malo je bolelo na pocetku, a na kraju se pojavilo malo krvi, to mi se desilo mozda drugi-treci put. . Bila bih zahvalna ako mi mozete preporuciti nesto ili reci sta je mozda uzrok, jer jako brinem. Hvala unapred

    Odgovoreno: 12. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, jer verovatno imate upalu grlica materice (cervicitis) i kontaktno krvarenje kao posledice, sto zahteva adekvatnu lecenje.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com

      Pozdrav

Komentari na pitanje: #117129

    • Dr Rami Aburas 24. 06. 2013.

      Razlicite su prakse o nacinu lecenje upale grlica materice (cervicitis) . Ovo oboljenje je često hronično, dugo se leči  i često recidivira. Gnojavi cervikalni sekret deluje patološki u svim pravcima. Mi se bavimo time profesionalno, mozete da nam se javiti na bezplatne konsultacije. Procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu. Ginekoloska ordinacija “aras” http://www.wix.com/aburasrami/aras dr Rami Aburas Dobracina 6/1 tel. 2622832 064 1188264 ramiaburas@hotmail.com

    • Hvala vam na odgovoru, imam samo jos jedno pitanje, kako se leci i da li se moze iskomplikovati, tj. Da li je opasno?