Danas sam podigla hp nalaz, a nestrpljiva sam da znam o cemu se radi: leiomyomata corporis uteri. Cervicitis chonica non specifica. Ectropion in epodermisationem cum ovulae naboti. Endometrijum u sekretornoj fazi. Cystes folicullares ovariorem. Corpora albicantia ovariorum. D25. 0 uradjena mi je totalna hysterectomia. Hvala unapred!

    Odgovoreno: 12. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Imali ste beningna glatkih misica grlica materice, i ostale promene koje su nastale usled hronicnu upalu grlica meterice (cervicitis) , takodje i cistine jajnike.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com