Postovani, oko vagine sam primetila par bradavica, manjih, ne nalaze se na usnama vec su vise ka preponama tj. Nogama. Bila sam na redovnom pregledu kod ginekologa pre 2 nedelje, koji mi nista nije rekao, ali ja ih tada nisam ni primetila. Da li su to kondilomi ili mogu biti i obicne bradavice? Da li se mogu spaliti tecnim azotom, posto nisu ni na usnama vec pored vagine. Ici cu sledece nedelje kod dermatologa posto ove ne mogu da stignem. Hvala

    Odgovoreno: 12. 06. 2013.
    • Poštovani,
      Po vasem opisu verovatno su bradvice, to ce najbolje da kaze dermatolog ili ginekolog kad vas pregleda, verovatno mogu da se otklone tecnim azotom.