Postovani, posledju menstruaciju sam imala 10 dana sto mi nije uobicajeno. Bila je na vreme. Dve pre nje su bile na 21 dan sto mi se ranije nije desavalo. Od ove poslednje proslo je vec 15 dana a ja svaki dan imam neke nalete vrucine. Desavaju se po desetak puta dnevo. To mi se ranije nikada nije desilo. Sta to moze da bude? Da nije u pitanju menopazu? Imam 34god i dvoje dece. Hvala unapred

    Odgovoreno: 12. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Verovatno imate hormonski poremecaj koji treba ispitati, savetujem vam da uradite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron, 7, 14, 21 dan ciklusa, i prolactin, samo 14 dan ciklusa) da biste dobili pravu dijagnozu i adekvatnu terapiju.