Poštovani, radila sam pre desetak dana kolposkopiju i papa test. Danas sam otišla po rezultate i dokotr mi je rekao da pripadam 6 grupi sekreta. Ja ne znam ni šta to znači. Da li je to mnogo strašno ili ne? Doktor mi je onako opušteno rekao da to nije ništa strašno. Ali mi je prepisao da koristim lomexin vaginalete i lactogin. Moja pitanja za vas su da li smem da imam seksualne odnose dok koristim vaginalete, i čemu služi taj lactogin i da li je mi je neophodan, jer je skup. Oko 1300-1400 din košta. Unapred vam se jako zahvaljujem

    Odgovoreno: 11. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Bez panike, vi grupa: candidiase (glivicna grupa) , dobra vam je terapija, sto se tice lactogin on je dobar probiotik zbog flore vagine, pokusajte da pitate u privatnim apotekama za slicne preparate koju su jeftiniji.