Postovani, pre mesec dana sam dobila sirast pojacan sekret (uz svrab) , pretpostavila sam da je kandida, kupila canesten jednu vaginaletu i proslo je, posle toga otisla kod ginekologa, iii grupa, kaze ne treba leciti, evo sad opet mi se pojavio taj sekret, pa me zanima, jel moguce da mi partner to prenese, ili mi se to vraca samo od sebe, i da li opet sama da uzmem tu vaginaletu ili da cekam sl mesec kad idem kod ginekologa?

    Odgovoreno: 11. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima, da biste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) koju treba adekvatno leciti, jer verovatno zato vam se cesce pojavljuje sekret i svrab.