Postovani, imam redovan ciklus i redovne zasticene odnose, ali u aprilu se desilo da mi se ciklus pomjeri-umjesto 22 crveni tragovi su poceli vec 14-tog, pravi ciklus sam dobila 18-tog i vec 21-og se zavrsio (inace mi ciklus traje samo 3-4 dana) otisla sam tad kod ginekologa na pregled i on je rekao da su mi jajnici malo upaljeni (nista urgentno) sve ostalo je bilo uredno, u maju sam dobila 22-og i sve je bilo normalno, kao prije (ciklus mi je od kad dobijam uvijek na 30 dana) . . Ali ovog mjeseca mi se vec sad 09. 06. Pojavljuju krvavi tragovi prilikom odnosa. . . Mozete li mi reci sta se desava, da li da opet idem kod ginekologa, sta da radim?

    Odgovoreno: 10. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalni i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica meterice (cervicitis) i da li imate promene na grlicu.