Poštovani, prije 2 dana ozlijedila sam se "dolje". Navečer je počelo peckanje ali samo pri određenim naglim pokretima. Nisam baš obazirala pažnju na to ali sljedećeg dana to se nastavilo, uplašila sam se pa sam otišla tražiti po internetu. Na temelju nekih savjeta i svega otišla sam se pregledati, na otvoru rodnice vidjela sam bijelog sekreta, tj. U rodnici. Nazvala sam svoju liječnicu koja mi je preporučila ispiranje u čaju od stolisnika. Peckanje me je proslo, javlja se i napetost u trbuhu te bolovi u leđima ali to uvijek osjećam dva tjedna prije menstruacije. Ništa me više ne boli ali malo sekreta je ostalo, moram napomenuti da na gacicama nema tragova sekreta. Moje pitanje je dali je taj sekret u ovom razdoblju dva tjedna prije menstruacije (menstruacija mi je uvijek točna u dan) normalan ili se trebam zabrinjavati i posavjetovati sa ginekologom? (spolno sam aktiva 6 mjeseci)

    Odgovoreno: 10. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) .