Pijem yasmin 6 meseci i uzimam ih redovno u odredjeno vreme. Medjutim pred kraj proslog pakovanja dobila sam antibiotik sinacilin koji sam pila u toku pauze. Novo pokovanje sam pocela bez antibiotika, da li je smanjeno dejstvo pilula? Unapred hvala.

    Odgovoreno: 09. 06. 2013.

Komentari na pitanje: #116976

    • Veoma sam vam zahvalna na odgovoru, mogu li vas zamoliti da mi objasnite zasto u upustvu yasmina pise da se u toku koriscenja antibiotika mora koristi dodatna zastita?