Ginekolog mi je prepisala tablete novynette, pijem ih vec 5 meseci, poslednji mesec osecam jezu preko citavog dana, najvise niz kicmu. Dali moze od leka to da mi sedesava? Imala sam svakakve simptome, grudi mi oteknu i bolne su, malo glavobolja, ostalo je ok.

    Odgovoreno: 07. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Vrlo je moguce da su to simptomi nuspojave novynette pilule, savetujem vam da se javite vasim ginekologu, da vas pregleda, i da vam prepise drugu vrstu terapije.