Postovani po drugi put se javljam, uzela sam test za trudnocu i pokazao je jednu skroz crvenu liniju a donu nesto blijedju, da li je to znak trudnoce? Zabrinjava me i to vec od juce mi se pojavio neki bijeli iscjedak koji je kao u nekim sicusnim grudvicama nema neugodan miris ali osjetim neki bol na otvoru vagine i blago peckanje? Zabrinuta sam jer neznam sta se desava jel to normalno ili? Hvala. . .

    Odgovoreno: 07. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Ako su 2 linije, bez obzira sto je druga linja bleda, onda je test pozitivan, savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com