Postovani, do sada sam imala 4 carska reza: 1. Spasavanje bebe i mene-zdrav decak, 2. Dr se odlucila za cr-zdrava devojcica, 3. U 6. Mesecu trudnoce oticala plodova voda, lezala u bolnici mesec dana, ali je ipak uradjen cr u 25. Nedelji, beba preminula posle 3 dana, 4. Usla u 9. Mesec. Pocele kontrakcije i otvaranje, uradjen cr, hvala bogu zdrav decak. Nisam imala abortuse, imala sam cin1, pa je promena odstranjena laserskim putem, posle su nalazi bili uredni. Zanima me vase misljenje koliko je rizicna nova trudnoca po bebu i/ili mene, jer sam u drugom braku i sa sadasnjim muzem bi zelela da imama dvoje zdrave dece? Unapred hvala na odgovoru.

    Odgovoreno: 08. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Razlicite su prakse, u principu mozete da uradite vise puta cr, ako vas ginekolog odluci da ste sposobni zato (pozeljno da odluci vas ginekolog koji je zadnji put vam operisao cr.) , u ovakvim slucajevima mi se brinemo vise za zdravlje majke,