Imala sam kamen na bubregu koji se spustio karlicno ali ga vise nema - to sam danas saznala. Ali na ultravenskom ehu na snimke vidi se da imam prosirenje matke- rekli su mi da odem ginekologu mozda se radi o miomu, a na moje pitanje dali je to opasno rekli su mi da nije strasno. Dok odem molim vas da mi pisete sta je to u stvari i koliko je to opasno ili nije. Imam 46 godina, ali sam primetila da od nove godine imam ciklus koji se javio dvaput mesecno ili mi ponekad samo tako prosara! S postovanjem svetlana iz skoplja.

    Odgovoreno: 05. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Uradite ginekoloski uz, medjutim vasa poremecano menstrualno krvarenje visu uputuju na hormonski poremecaj, miom materice nema takve simptome, inace ni hormonski poremecaj ni miomi nisu opasni, samo treba adekvatno leciti.