Postovani, imam 28 godina. Vec mesec dana imam bolove u donjem stomaku, osecaj nadutosti stomaka, pritisak u debelom crevu, otezano praznjenje creva. Na ultrazvuku mi je dijagnostikovana cista na desnom jajniku velicine 27mm. Zakazala sam pregled kod svog lekara za iducu nedelju, ali me interesuje da li cista moze da prouzrokuje ove simptome. Unapred hvala

    Odgovoreno: 06. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da bi ste proverili da li imate upalu grlica materice (cervicitis) , koju treba adekvatno leciti, ciste nemaju takve simptome sem pred menstruaciju.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com