Postovani, imam 32g, zadnju menstr. Sam imala 20. 4 i trajala oko 5 dana, medjutim pre neki dan su pocele grudi da me bole kao ono kad treba da dobijem, i da je ovulacija u pitanju zar bole toliko dana? Inace prosli mesec sam bila kod ginek. Na redovan pregled, papa 2 grupa, eselihija koli u cervik. Brisu lecena vibramycinom 10 dana, hloramfenikolom vag 8 dana i ciprocinilom od 250mg 5 dana, mikoplazma, ureaplazma i hlamidija su negativne. Cekam mesec dana pa da ponovim brs. Znam da nisam trudna zato sto je dr rekla da je videla da su pukli folikuli a tada sam se pazila. Sta vi mislite zbog cega me bole grudi, ovo mi se prvi put desava da me bole vec oko 5 dana. Hvala unapred

    Odgovoreno: 05. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Posto ste spomenuli da ste imali menstruaciju 20. 04. A niste spomenuli da li ste dobili menstruaciju u maju, ako niste dobili menstruaciju u maju uradite test za trudnocu, ako ste dobili menstruaciju u maju mesec, proverite hormonski status.