Dobar dan, postovani zanima me hormonska spirala mirena koliko je ugradnja kod ginekologa i pregled? I da napomenem da nisam radjala. I interesuje me dali se moze koristiti spirala sa spermicidima? U slucaju da se pomeri spirala a da se ne primeti. . . Hvala.

    Odgovoreno: 05. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Zaista neznam koliko kosta, odgovor mozete da nadjete na raznim sajtovima. Inace svaka spirala radi na principu spermicida, vrlo retko moze da se desi da se pomeri spirala, i nema nikakve komplikacije ako se to desi, samo vam redovna kontrola.