Partner i ja zelimo bebu, ali ne znam da li je moguce, jer ja nemam redovan menstruacioni ciklus. Sto znaci, da nemam pocetak, ni kraj, stalno je imam, a ako je nemam onda to traje 2-3dana, zatim imam braon pranje, pa opet slaba menstruacija, i tako redom. Pila sam kontracepcione tablete, 6godina, i pocela sam ih piti zbog neredovne menstruacije, da li postoji mogucnost da nesto nije u redu sa mnom i da ne mogu da imam decu? Postovanje

    Odgovoreno: 05. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite hormonski status (fsh, lh, prolactin, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) da bi utvrdili pravu dijagnozu, takodje vam savetujem da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.