Porodila sam se pre sedam meseci. Cim sam prestala da dojim uz saglasnost mog ginekologa pocela sam da pijem jeanin. Prva kutija pocela da pijem 9. Marta i druga popijena. Redovno dobila 3 i 4 dan u onoj pauzii od sedam dana i prvi i drugi put. . Treca kutija popijena ali nisam dobila. Krenula sam juce cervrtu kutiju. Uvek sam ih u isto vreme uzimala i nijednu nisam preskocila

    Odgovoreno: 03. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Oralna kontrcepcija se pije od 5-og dana ciklusa i pravcu strelice po jednu tab. Dnevno, i cekate da dobijate menstruaciju, nikad ne pocijete da uzimate novu kutiju dok ne dobijate menstruaciju.