Poštovani, sa zadnja dva menstrualna ciklusa su bila uredna, javlja se krvarenje ali samo poslije seksualnog odnosa. Medjutim prije i poslije tri porodjaja (koja su bila normalna od samog početka do kraja) ja nisam imala nikada, više od 45 kg tjelesne težine na visinu od 167 cm. Zadnjih tri mjeseca ugojila sam se 10 kg. Koliko me raduje povećanje tjelesne težine toliko i brinem u vezi intermenstrualnim krvarenjem? Interesuje me da li su hormoni u pitanju ili miom? Unaprijed zahvalna.

    Odgovoreno: 01. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima da biste proverili dali imate promene na grlicu materice.
      Pozdrav

Komentari na pitanje: #116731