Postovani, vec tri godine imam problem da ostanem u drugom stanju, uradila sam sve analize, kao napr krv, briseve, hsg, kolposkopiju, histeroskopiju, sve sto ima u vezi sa analizama krvi, pracena je folikulometrija, nema analize koja nije bila u redu, sve je u savrsenom redu, sta je moguci problem, da napomenem da imam zavaljenu matericu mada to i nije problem. Hvala unapred na brzom odgovoru.

    Odgovoreno: 01. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da uradite: prvo spermogram sa spermokulturom partnera. Drugo proverite hormonski status (fsh, lh, prolactin, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklkusa) .