Poslednji ciklus mi je bio 03. 04. I 29. 04. Se desilo krvarenje sa sukrvicom koje je bilo samo to vece, uradila sam test koji je bio negativan, natecenost u grudima i bol je pocelo pre 17 dana koje i dalje traje, da li postoji mogucnost trudnoce, a pritim se nisam pazila?

    Odgovoreno: 01. 06. 2013.
    • Poštovana,
      Ako je test negativan onda niste trudni, proverite hormonski status i uradite uz pregled da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici. .