Postovani, bila sam na sestomesecnoj terapiji ciklopriginove zbog amenoreje. Zavrsila sam u aprilu i posle toga dobila ciklus. Sada je vec 31. 05. A ciklusa nema. Da li je to normalno i posle koliko bi trebalo da se dobije prirodnim putem? Endokrinolog mi je rekao da uradim hormonski status (sumnja na povecan prolaktin) ali tek posle terapije 2, 3 meseca kako bi se pokazale validne vrednosti. Stitna zlezda je u redu. Imam 33 godine. Hvala na odgovoru. Jelena

    Odgovoreno: 31. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Cycloproginova dobar preparat, ali neznaci da cete dobiti regulanrnu menstruaciju bez njega, on je namenjen da mozete da ga uzimate na duze vreme bez ugranicenja, , savetujem vam da proverite hormonski status cim dobijate menstruaciju bez cycloproginova (fsh, lh, prolactin, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) .