Postovani, imam subserozni miom na zadnjem zidu materice, velicine 7. 5 x 5cm, koji je za poslednjih 4 meseca porastao 1 cm i sad ima navedene dimenzije. Imam 39 godina, nisam radjala i spremamo se za vto, mislite li da je moguca laparoskopska intervencija ili ce ipak biti klasicna, jer mi savetuju da ga operisem pre postupka vto. Hvala

    Odgovoreno: 31. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Treba da se raspitate na klinici, jer teoretski moze da se operise laparaskopski, medjutim zavisi koliko je pristupacan, jer ipak velicina od 7, 5x 5 cm nije mala dimenzija.