Postovani, imam 22 godine i do sada sam imala klasicne operacije slepog creva, zucne kese i akutnog pankreatitisa (vertikalan rez preko celog stomaka) . Ja nemam subjektivnih smetnji u smislu bolova zbog priraslica, ali me zanima da li mogu da zatrudnim i rodim zivo i zdravo dete uprkos tim priraslicama, posto sam se informisala da su priraslice cesto i uzrok vanmatericnih trudnoca? A ako i zatrudnim, da li u mom slucaju mora carski rez ili normalni porodjaj? Koliki problem uopste mogu priraslica da naprave u mom slucaju? I da li one mogu da uticu na plod? Unapred zahvalna. . .

    Odgovoreno: 30. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Da mozete da zatrudnite i da rodite uprkos tim priraslicama, koje nemaju nikakav uticaj na plod niti smetaja da zatrudnite, takodje mozete da imate i normalan porodjaja.