Postovani, pre dva dana sam skidala kondilome radiotalasima, u sustini je proslo sve ok, ja nemam neke vece tegobe sem blagog peckanja, ali primetila sam vec sutradan da mi spolja nisu bas svi kondilomi odstranjeni kao i da imam nekoliko analnih kondiloma, za unutrasnje vec ne bih znala, zanima me da li je moguce da nisu uspeli sve da ih odstrane i da li je ista procedura skidanja i analnih kondiloma? Takodje bih vas zamolila za savet, posto mi niko nista nije objasnio, cime bi trebalo odnosno ne bi trebalo da perem intimne delove, da li ih treba prati samo vodom i koliko dugo i sta bih mogla jos da koristim, da li mogu da koristim neku kremu takodje za negu, u otpusnoj listi mi pise samo rivanol obloge 3 dana, 3 puta dnevno, 30 minuta. Hvala unapred

    Odgovoreno: 30. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Moguce da su sitni kondilomi, pa zato nisu uspeli sve da ih odstrane, inace ista je procedura i kod analnih kondiloma. Prederzavajte se saveta u otpusnoj listi, ispiranjem rastvorom rivanolom 3 dana, zatim posle toga normalno vodite racuna o licnoj higeni.