Postovani. . . Porodila sam se pre 6 meseci, prirodnim putem. Malo su me secnuli, radjena je i revizija. Doktor mi je rekao kada sam otisla na kontrolu posle porodjaja da sam cudno usivena, sta god to znacilo. Naime, sa unutrasnje strane vagine, jasno vidljivo je neka prevucena koza, koja ne boli i moze da se pomeri. Da napomenem da su odnosi bolni i da imam osecaj da je nekako vise zatezeno kao da ce svaki cas da se pocepa i cini mi se da sam jos uza nego sto sam bila. A o estetici da i ne pricam. Sta vi mislite o svemu ovom sto sam napisla i da li bih se trebala javiti ginekologu?

    Odgovoreno: 29. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Svakako treba da se javite ginekologu i ako treba da vas uputi u bolnicu gde ste ste se porodili i eventualno ako treba da se uradi rekonstrukcija.