Postovanje, molim vas, da mi proucite ovu dijagnozu, nedavno sam operirana, i ova dijagnoza se nalazi u otpusnom pismu. "st. Post hysterectomiam et adnexectomiam bill. Ppter myoma uteri excisio cicatrici vaginae phd" zahvaljujem!

    Odgovoreno: 29. 05. 2013.

Komentari na pitanje: #116617

    • Dr Rami Aburas 22. 04. 2014.

      Nije to moja oblast, pitajte pravila uptreba lekova.

    • Molila bi vas da mi objasnite ove dve dijagnoze. . Hta convergens. Susp. Ulkus b. Duodeni chr st. Post husterectomiam subttotalis ante an. Xi. . . . Terapija presolol 100. . 2x 1/2, demetrin 10 2x 1/2. . Qvamatol 20 1 uvece. . . I cisap 5 2x1 pila sam cisap dok ga je bilo. . . Sada se vise ne proizvodi. . . (koja bi bila adekvatna zamena za njega) . . . Hvala puno. . . .