Postovanje, ustanovljena mi je 6. Grupa sekreta i dobila sam terapiju lactogyn i dve vaginalete lomexin. Posto mi doktorka nije rekla nista osim toga, htela bih da znam koliko je to opasno i koliko dugo bi moglo da traje lecenje? Zanima me takodje da li partner treba da se leci? Doktorka mi nije nista napomenula. Hvala unapred: ) pozdrav

    Odgovoreno: 29. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Nije opasno, upala kao svak upala, vi grupa je glivicna upala, savetujem vam da koristite kondom dok ste pod terapijom, ako vas parner nema smetnje, samo pranje sapunom, lecenje traje dok traje terapija, zatim javite se vasem ginekologu da vas pregleda ponovo.