Poštovani, u 20-toj sam nedelji trudnoće (prva trudnoća) . Od samog početka trudnoće u predelu vagine osećam neprijatno peckanje i svrab i to se dešava skoro na dve nedelje. Takodje, imam pojačan sekret, potrošim 4-5 dnevna uložaka. Uradjen je papa test, rezultat uredan. Doktor mi je preporučio polygynax i ispiranje sodom bikarbonom. Medjutim, ne primećujem nikakvo poboljšanje, čak sam i svom doktoru rekla koji kaže da zbog trudnoće ne sme ništa drugo da mi prepiše da koristim. Postoje li neke druge vaginalete ili neki drugi način da ublažim ovu neprijatnost? Hvala. . .

    Odgovoreno: 29. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da da proverite cervikalni i vaginalni bris, sa antibiogramom, da bi ste dobili adekvatnu terapiju.

      procitajte nas clanak o cervicitisu i colpitisu na sajtu.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com