Postovani, imam problema sa ciklusom, tacnije pijem cycloprogynovu i nekad imam menstruaciju a nekad samo braon sekret umesto nje. Svi rezultati su u redu a ja imam problem koji niko ne moze da otkrije. Ovim putem vas najiskrenije molim za pomoc.

    Odgovoreno: 29. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Cycloproginova je dobar preparat, ali izgleda da je nije dovoljan, savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa) , takodje vam savetujem da uradite uz pregled oko 23-25 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici.

      ginekoloska ordinacija “aras”
      http: //www. Wix. Com/aburasrami/aras
      dr rami aburas
      dobracina 6/1
      tel. 2622832
      ramiaburas@hotmail. Com