Interesuje me koliko je opasno imati u vaginalnom i cervikalnom brisu koke i bacile i puno leukocita i kako se to prenosi? Imam pojacano belo pranje i imam eserihiju u urinarnom traktu. Hvala unapred

    Odgovoreno: 28. 05. 2013.
    • Poštovana,
      To je upala koju treba adekvatno leciti, inace prenosi se seksualnim kontaktom sa obolelom osobom, uključujući sam seksualni snošaj, analni seks i oralni seks, ne higensko brisanje anusa posle nuzde odnosno i nepranje. Savetujem vam da uradite kolposkopski pregled sa cervikalnim i vaginalnim brisevima.