Postovani, radjena mi je laserska konizacija pre 13 dana. 10og dana nakon intervencije sam dobila krvarenje, koje je drugog dana bilo obimno, ali treceg je manje. Takodje me ceka jos jedna intervencija, tacnije levog jajnika (endomentrioza) zanima me da li je ovo krvarenje normalno i da li imam razloga za brigu? Posle intervencije boli me samo bolesni jajnik. Da li konizacija moze da izazove veci bol jajnika, nego sto me je inace boleo? Inace krvarenje je doslo 6 dana ranije od redovnog ciklusa. Hvala!

    Odgovoreno: 28. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Desava se da dobijate ranije menstrualno krvarenje, inace konizacija ne izaziva veci bol jajnika. Bol moze biti posledica endometrioze.