Pre 5 meseci mi je radjena explorativna kiretaza, hp je fragmenti endometrijuma u poliferciji, danas mi se isto to desava produzen ciklus sa koagulumima -inace 7 dan ciklusa. Lecim se od steriliteta nepoznate etiologije-uzrocnik nije nadjen ni kod supruga ni kod mene. Trenutno nisam nisam ni na jednoj terapiji od prosle godine tj. Od oktobra kad sam pila klomifen za stimulaciju. Recitwe sta je moguce sad da je ponovo u pitanju? Da li je moguce da kortikosteroidi koje koristim -ali samo sprej za nos zbog alergije izazovu sad ovo. . .

    Odgovoreno: 27. 05. 2013.
    • Poštovana,
      Savetujem vam da proverite hormonski status (fsh, lh, estradiol, progesteron 7, 14, 21 dan ciklusa, i prolactin samo 14 dan ciklusa) obratite paznju na nivoa progesterona, takodje vam savetujem da uradite uz pregled izmedju 23- 25 dan ciklusa da bi ste proverili da li su vam cisticni jajnici.